ورود به ناحیه کاربری×
ارائه دهنده سرویس میربانی وب ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی

سرورهاا

ارائه دهنده سرویس میربانی وب ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی

پشتیبانی آنلاین
تلفن های تماس :02188257512
ایمیل پشتیبانی : Support@Serverhaa.Com

پنل پیامک

سامانه پیام کوتاه ( پنل پیامک ) شرکت سرورهاا ، سرویسی توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیام کوتاه (SMS) است. کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با اتصال به شبکه اینترنت و استفاده از این سرویس می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده با استفاده از پیام کوتاه بهرمند گردند.
حتما شما هم روزانه تعدادی پیامک که با هدف تبلیغ انجام می شوند را دریافت کرده اید. شما هم می توانید یکی از افرادی باشید که می توانند این اس ام اس ها را ارسال کنند. سایت Serverhaa.Com با نام تجاری سرورهاا ، به عنوان یکی از پیشگامان عرضه سامانه های ارسال پیامک بر آن است که با ساده سازی ارسال اس ام اس از طریق وب، این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم نماید که هر فردی با هر سطح دانش و معلوماتی، اقدام به ارسال پیامک نماید، تاثیر آن را در کسب و کار خود مشاهده کند و از آن لذت ببرد. شما می توانید با چند کلیک اقدام به ارسال اس ام اس مورد نظر خود برای ده ها ، صدها هزار و میلیون ها نفر نمایید اما لحظه ای از زمان خود را هدر ندهید. سامانه اس ام اس و یا سامانه پیامک بستری مناسب را برای ارسال پیامک در کمترین زمان و مدیریت آنها فراهم آورده است.
این سرویس ها بصورت دو سرویس ” نمایندگی ” و ” کاربری ” خدمت شما عزیزان ارائه میگردد .

نکاتی درباره سیستم پیامک
– برای استفاده از این سیستم به هیچ گونه تجهیزات و سخت افزاری نیاز ندارید. همه امور از طریق پنل ما و اینترنت صورت می پذیرد.
– تنها مورد لازم برای امکان استفاده از سیستم، ثبت نام به صورت آنلاین و بارگذاری مدرک شناسایی (مطابق دستورالعمل مخابرات) در پنل است. پس از تکمیل فرم ثبت نام و ورود به سیستم از بخش پشتیبانی – ارسال مدارک، مدرک شناسایی خود را آپلود نمایید تا پنل شما بلافاصله فعال گردد.
– به شما توصیه می کنیم قوانین ارسال پیامک را مطالعه فرمایید. رعایت این قوانین بسیار مهم و ضروری است.
– واحد پشتیبانی پیامک سرورهاا به سه روش در خدمت شما است: ارسال تیکت داخل پنل، تماس تلفنی و ارسال ایمیل
– هیچ محدودیت زمانی در استفاده از پنل و اعتبار ریالی شما وجود ندارد. همچنین شماره اختصاصی و رایگانی که در اختیار شما قرار می گیرد، تا زمانی که مورد استفاده باشد، فقط و فقط به پنل شما تعلق خواهد داشت.

انواع پنل ارسال پیامک ( طلائی / طلائی حرفه ای )

برخلاف آنچه تاکنون مرسوم بوده، پیامک سرورهاا تنها دو گونه پنل ارسال دارد. نام این پنل ها طلایی و طلایی حرفه ای است. پنل طلایی ما کاملا رایگان و بدون هزینه سالیانه به عنوان آبونمان است. در ازای رایگان بودن این پنل، هیچ امکان و ویژگی از آن کاسته نشده است بر عکس، پنل طلایی ما دارای همه امکاناتی است که برای ارسال پیامک به آن ها نیاز خواهید داشت. کلیه روش های ارسال، بانک های موبایل، نقشه ها، خدمات مسابقه و نظرخواهی، گزارش ها، ارسال وایبر و… در این پنل وجود دارد.
پنل دوم ما، طلایی حرفه ای است و تنها تفاوت آن با پنل طلایی در این است که سامانه طلایی حرفه ای ما دارای خدمات وبسرویس می باشد. این سیستم برای برخی مشاغل و وبسایت ها مورد نیاز است و اصولا برای همه افراد لازم نیست.بهره گیری از پنل طلایی حرفه ای پاردیک، مستلزم پرداخت هزینه اندکی است که فقط برای یکبار دریافت می گردد.

ویژگی های سامانه پیامک سرورهاا
ارسال SMS به صورت تکی و گروهی – ارسال SMS به صورت نظیر به نظیر – ارسال SMS با پیشوند و نام و نام خانوداگی مخاطبین – ارسال SMS های طولانی و با زبان های مختلف – ارسال وایبر – تخمین هزینه ارسال قبل از ارسال نهایی – استفاده از پیام های پیش فرض – لیست پیام های ارسال شده و وضعیت آنها با امکان جستجو و فیلتر – زمانبندی و ارسال SMS اتوماتیک در تاریخ و ساعت مشخص – ارسال منطقه بندی و کدپستی سراسر ایران با تفکیک جنسیت – ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر – اضافه کردن فیلدهای نامحدود برای کاربران – پاسخگویی خودکار – ارسال BTS ایرانسل – ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت – ارسال SMS های دریافتی به موبایل و ایمیل مدیر سیستم – ارسال SMS و مدیریت سامانه از طریق موبایل مدیر سیستم – ارسال SMS مشاغل شهر ها و استان ها – ارسال بین المللی – ارسال کارت ویزیت ، WAP ، نظیر به نظیر – ارسال اتوماتیک تبریک ها و سالگردها و اخطاریه ها – نظرسنجی و آمارگیری – صندوق انتقادات و پیشنهادات – برگزاری مسابقات و آزمون ها مبتنی بر SMS – تعریف واحد های سازمانی ، مدیریت همکار – خدمات وب سرویس (مدیریت پاسخ از URL / مدیریت Remote Database) – خدمات هوشمند (هشداردهنده و Divert) – افزونه های سیستم های مدیریت محتوا از جمله WHMCS / WordPress / WooCommerce / Joomla و…

سامانه پیامک سرورهاا چگونه کار میکند ؟
با ثبت نام در سامانه ارسال اس ام اس سرورهاا، ابزارهای گوناگونی برای فرستادن پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد. به وسیله این پنل، شما متن پیامک خود را می نویسید. این متن باید گویای خدماتی باشد که قصد ارایه آن را دارید. سپس به کمک گزینه های پنل، انتخاب می کنید که این پیامک در چه بازه زمانی و به دست چه افرادی خواهد رسید. شهر، منطقه، محله، صنف و حرفه ای خاص و حتی سن و جنس دریافت کنندگان را گزینش می کنید. برای ارسال پیامک، نیازمند خط اختصاصی هستید که ما خط ها را برای شما آماده و به حساب کاربریتان تخصیص می دهیم. پیش از ارسال اس ام اس می توانید همه هزینه ها را محاسبه نمایید. با ارسال پیامک کار شما به پایان می رسد اما این نیمه راهی است که یک پیامک باید طی کند. از اینجا به بعد ما پیامک شما را تا رسیدن به مقصد همراهی خواهیم کرد تا از رسیدن (دلیوری) آن مطمئن شویم. سپس گزارش کامل ارسال را به شما ارایه خواهیم داد که آیا پیامک شما به دستگاه تلفن همراه فرد یا افراد مورد نظر شما رسیده یا خیر؟ در صورت نرسیدن پیام و محاسبه تعداد پیامک های ناموفق، هزینه کسر شده از حسابتان را به مبلغ شارژ شما بازخواهیم گرداند و در این باره خود را متعهد می دانیم. اکنون، پیامک تبلییغاتی، مناسبتی، اطلاع رسانی و… شما به دست مخاطب رسیده است. باید منتظر بازخورد آنان باشید. اگر در متن پیامک از دریافت کننده خواسته باشید که پاسخ شما را بدهد، می توانید این پاسخ ها را در بخش پیام های دریافتی ببینید. دریافت پیام در همه حال رایگان خواهد بود. این روشی ساده و مقرون به صرفه برای تبلیغات شما است. در لحظه ای کوتاه به هزاران مخاطب خود اطلاع می دهید که تخفیف ویژه ای در راه است یا شعبه تازه ای افتتاح شده… بازاریابی پیامکی، از جمله موثرترین روش های تبلیغات است و با جدی گرفتن آن بی گمان نتیجه های مثبت و امیدوارکننده ای به دست خواهید آورد.

آیا نیاز به پنل نمایندگی سامانه پیامکی سرورهاا دارید ؟
با استفاده از سامانه نمایندگی پیامک سرورهاا شما میتوانید با استفاده از تکنولوژی ما و نام خود به تجارت بدون دغدغه بپردازید ، امکان داشتن صفحه اختصاصی با دامنه دلخواه ، قراردادن لوگوی شما در پنل کاربرانتان و… از طریق این سامانه امکان پذیر میباشد ، اگر نیاز به نمایندگی سامانه پیامک دارید از طریق تیکت با بخش پشتیبانی سامانه پیامک در ارتباط باشید .

تعرفه خدمات پیامکی سرورهاا :
هزینه سامانه طلائی رایگان و هزینه سامانه طلائی حرفه ای سالیانه 50 هزار تومان میباشد این مبلغ تنها به دلیل ارائه وب سرویس به شما اخذ میگردد .


نماد اعتماد الکترونيکي