ورود به ناحیه کاربری



×
ارائه دهنده سرویس میربانی وب ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی

سرورهاا

ارائه دهنده سرویس میربانی وب ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی

پشتیبانی آنلاین
تلفن های تماس :02188257512
ایمیل پشتیبانی : Support@Serverhaa.Com

تماس با ما

اطلاعات تماس با شرکت سرورهاا به شرح زیر می باشد :

 

روابط عمومی : Info@Serverhaa.Com

پشتیبانی : Support@Serverhaa.Com

بخش مالی : Billing@Serverhaa.Com

فروش : Sales@Serverhaa.Com

گزارش تخلف : Abuse@Serverhaa.Com

مدیریت : Admin@Serverhaa.Com

 

تلفن تماس : 02188257512

 

 

ارسال ( تیکت ) به بخش های مختلف سرورهاا .

 

 

*پشتیبانی تلفن اداری فقط در ساعات کاری انجام میگردد*


نماد اعتماد الکترونيکي